Δευτέρα, 27 Οκτωβρίου 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογία 4ης αγωνιστικής Β΄ ΕΠΣΝΑ


1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ -  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
0 - 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ - ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
1 - 0
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
5 - 0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
2 - 1
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
1 - 0
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
3 - 0 α.α.
  

2ος ΟΜΙΛΟΣ


ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
0 - 0
ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ - ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
1 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
0 - 3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΑΕΚ ΑΓ.ΚΩΝΣΤ/ΝΟΥ
2 - 0
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0 - 0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 - 3
  

3ος ΟΜΙΛΟΣ


ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
1 - 3
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
1 - 1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
5 - 0
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
2 - 0
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
1 - 6
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ
2 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
0 - 3 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
  

Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
10
4
3
1
0
9-2
2
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
10
4
3
1
0
12-8
3
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
7
4
2
1
1
10-3
4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7
4
2
1
1
6-3
5
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
7
4
2
1
1
7-5
6
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
6
4
2
0
2
6-3
7
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
6
4
1
3
0
6-5
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
6
4
2
0
2
5-6
9
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
5
4
2
1
1
11-8
10
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
4
4
1
1
2
6-7
11
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
4
4
1
1
2
8-8
12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
2
4
0
2
2
4-14
13
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
1
4
0
1
3
0-6
14
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
-6
-
-
-
-
0-12
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14η Υποβιβασμός

2ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
12
4
4
0
0
9-0
2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
10
4
3
1
0
7-0
3
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9
4
3
0
1
9-4
4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
9
4
3
0
1
9-6
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
7
4
2
1
1
9-8
6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7
4
2
1
1
7-8
7
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
4
2
0
2
4-4
8
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
5
4
1
2
1
8-7
9
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
4
4
1
1
2
4-5
10
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
4
1
1
2
3-6
11
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
3
4
1
0
3
2-9
12
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
2
4
0
2
2
2-5
13
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1
4
0
1
3
4-9
14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
0
4
0
0
4
4-10
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14η Υποβιβασμός

3ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
12
4
4
0
0
13-2
2
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
10
4
3
1
0
11-2
3
ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
10
4
3
1
0
11-5
4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
10
4
3
1
0
19-3
5
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
9
4
3
0
1
17-6
6
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
7
4
2
1
1
13-12
7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
6
4
2
0
2
5-8
8
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
4
4
1
1
2
4-6
9
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
4
4
1
1
2
4-11
10
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
3
4
1
0
3
5-9
11
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
3
4
1
0
3
5-10
12
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
1
4
1
0
3
7-11
13
ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ
0
4
0
0
4
1-18
14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
-6
-
-
-
-
0-12
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14ηΥποβιβασμός