Πέμπτη, 20 Νοεμβρίου 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογία 7ης αγωνιστικής Β΄ ΕΠΣΝΑ


1ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
0-0
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1-6
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
2-0
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
0-1
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
4-1
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
2-2
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
0-3 α.α.

2ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
6-1
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
3-1
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
3-1
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
4-0

3ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ - ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
1-1
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
0-4
ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
3-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
4-0
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ - ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
4-1
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ - ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
3-2
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
3-0 α.α.

 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (7η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
19
7
6
1
0
14-2
2
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
15
7
4
3
0
15-7
3
ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
14
7
4
2
1
17-6
4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
14
7
4
2
1
16-7
5
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
13
7
4
1
2
8-3
6
ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
13
7
4
1
2
18-13
7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
11
7
3
2
2
11-8
8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
10
7
3
1
3
12-11
9
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
7
7
2
3
2
13-11
10
ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
7
7
2
1
4
9-13
11
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
4
7
1
1
5
3-12
12
ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
4
7
1
1
5
12-21
13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
3
7
0
3
4
5-18
14
ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
-6
-
-
-
-
0-21
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14ηΥποβιβασμός
 

2ος ΟΜΙΛΟΣ


Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (7η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
21
7
7
0
0
19-0
2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
16
7
5
1
1
20-10
3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16
7
5
1
1
15-8
4
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
13
7
4
1
2
11-5
5
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13
7
4
1
2
8-6
6
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13
7
4
1
2
12-6
7
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
10
7
3
1
3
9-6
8
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
8
7
2
2
3
12-15
9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7
7
1
4
2
5-8
10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
7
7
2
1
4
9-20
11
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
4
7
1
1
5
9-15
12
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4
7
1
1
5
7-14
13
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
3
7
0
3
4
5-11
14
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
3
7
1
0
6
3-20
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14ηΥποβιβασμός
  
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
  
Β' ΤΟΠΙΚΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (7η Αγωνιστική)
Θέση
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Ν.
Ι.
Η.
Τέρματα
1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
19
7
6
1
0
28-4
2
ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
17
7
5
2
0
19-6
3
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
15
7
5
0
2
18-9
4
ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
15
7
5
0
2
27-9
5
ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
13
7
4
1
2
17-9
6
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
13
7
4
1
2
20-17
7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
10
7
3
1
3
8-14
8
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
10
7
3
1
3
12-12
9
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
9
7
2
3
2
12-9
10
ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
8
7
2
2
3
9-16
11
ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
6
7
2
0
5
7-16
12
ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
3
7
1
2
4
10-19
13
ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ
0
7
0
0
7
5-31
14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
-6
-
-
-
-
0-21
 Πρωταθλητής, 2η-3η Μπαράζ Ανόδου, 4η-11η Παραμονή, 12η-13η Μπαράζ Παραμονής, 14η Υποβιβασμός